درباره ما

تاریخچه ما

شرکت فولاد پارس با پشتوانه تجارب گسترده مؤسسین و مدیران شرکت به منظور رفع کاستیهای موجود، ارتقاء سطح کیفی پروژه ها و خدمات ارائه شده به کارفرمایان، در سال 1394 تأسیس گردید.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

شرکت فولاد پارس هزاره به عنوان یک مجموعه فنی مهندسی در زمینه
طراحی، تامین، ساخت و اجرای پروژه های صنعتی فعالیت تجاری خود را از سال 1394 آغاز نموده است.

شفافیت و صداقت

کوتاهترین مسیر پیروزی، راستی و درستی است

مسئولیت پذیری

پاسخگویی تا تحقق کامل تعهدات

ارزش ها

مشتری مداری: بهترین استراتژی تجاری، رضایت مشتری است

مأموریت

ارائه بهترین پیشنهادات و راه حل ها به مشتریان در پروژه های صنعتی و غیر صنعتی و همچنین ارتباط موثردر ارائه خدمات پس از فروش

چشم انداز

قرار گرفتن درمیان پیمانکاران و سازندگان پیشرو با رویکرد مشتری مداری CUSTOMER ORIENTED

درباره ما

نیروی مدیریت کارامد

مدیر عامل ، دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع با 17 سال سابقه کاری مرتبط، رئیس هیئت مدیره دارای مدرک کارشناسی ارشد ساخت و تولید با 18 سال سابقه مرتبط و آخرین عضو هیئت مدیره نیز دارای مدرک فوق لیسانس عمران، با 17 سال سابقه پیمانکاری پروژه های EPC و همکاری آنها با شرکتهای بزرگی چون شرکت مهندسی نارگان، OIEC، EIED، بام راه، سدید جهان صنعت، دانا انرژی، ست، فعالیت و همکاری داشته اند.

  • نیروی متخصصبکارگیری نیروهای کارآمد
  • ایده پردازیاستفاده از ایده های نو
  • تجهیزات پیشرفتهتجهیزات پیشرفته و مکفی
  • مدیریت مجربمدرن، اصولی و مستمر

ما در کجا قرار داریم؟

آمار و ارقام ما

شرکت فولاد پارس فعالیت های بخش مهندسی و بازرگانی را با همیاری گروهی از مهندسین با تجربه در دفتر مرکزی پیگیری نموده و فعالیت های بخش ساخت و اجراء را در شهرک صنعتی صفادشت به انجام می رساند. کارخانه مذکور واقع در زمینی به مساحت 20000 مترمربع که شامل سالنهای تولید به مساحت 5000 مترمربع، سالن قطعه زنی به مساحت 1000 مترمربع، سالن سند بلاست و رنگ به مساحت 1000 مترمربع و واحد اداری و پشتیبانی به مساحت 700 مترمربع و با در اختیار داشتن مجموعهای کامل از ماشین آلات و تجهیزات بروز و با بهره گیری از حضور مهندسین و تکنسینهای مجرب در حال فعالیت میباشد. ظرفیت ما جهت انجام عملیات برشکاری، قطعه سازی، ساخت، تمیز کاری، سند بلاست، رنگ آمیزی، حمل و نصب انواع سازه های فولادی، ماهانه 1500 تن میباشد.

ما فولاد پارسی ها برآنیم تا با استفاده از تمام ظرفیت فکری و فیزیکی خود در راستای ایجاد استانداردهای جدید، در حوزه مهندسی، بازرگانی و ساخت و نصب پروژه های صنعتی گام برداریم و در توسعه زیر ساختهای عمرانی کشور عزیزمان ایران مؤثر باشیم.

130+کارفرمای رضایتمند
57تجهیزات مدرن
39نیروی متخصص
425+پروژه موفق

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید
نصب کامل خط تولید
ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.
ساخت قطعات کوچک و بزرگ
تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.
روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی
از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.
اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی
فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.

گواهینامه ها